Jdi na obsah Jdi na menu
 


STRANA 8

 

29.8. Po čtyřech měsících začíná blog opět fungovat :)

V poslední době jsem neměl na blog čas ani chuť a to z čistě osobních důvodů.

Situace se zlepšije, ale do listopadu je možné, že se toho zde mnoho neobjeví. Materiálu, který bych rád dal na tento blog, popř. youtube channel je spousta. Jedná se zejm. o různé raritní záběry Michaela ze soukromých sbírek, které se mi mepodařilo najít na youtube. Vše mám naneštěstí na VHS a bude třeba vymyslet jak to dát do AVI. Zejména demonstrace z Londýna, z roku 2001 na youtube chybí. Když nic jiného, soukromé video z těchto demonstrací by se na tomto blogu objevit mělo.

Takže... Blog nekončí a jestli neumře jeho provozovatel...

 

 

 

 

 

29.8. Pár fotek z natáčení BOW. Pěkné fotky,

ale takových je... Přesto jsou něčím zvláštní. Jsou černobílé. Zcela jistě existují i barevné, v HD, někdo si ale dal tu práci zveřejnit je ČB a v horší kvalitě :))

Kéž by se podobné objevily i na oficiálním kalendáři pro rok 2017. Ten v Bontonlandu na Václaváku sice zatím neprodávají, ale v předprodeji ho objednat lze (na stránkách Bontonlandu je kalendář udáván jako neoficiální, toto tvrzení má ovšem k pravdě daleko). Jak už to chodí, jedná se zejména o nudné fotky z 80. let, tedy z let, kdy u nás Michael skoro žádné fanoušky neměl, Co dodat, "politika 80. let", zavedená firmou Sony. 

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/bow-unreleased-pics/

 

Další nové fotky...

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/nove-fotky-na-blogu/

 

 

 

 

 

26.4. První dvě čísla časopisu Badman :)

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

 

25.4. Na youtube se objevil trol, který připravil pro Michaelovy fanoušky mraky fake písniček, které vydává za Michaelovu práci. V některých případech by se člověk i nechal nachytat. Např. u songu "let´s wait a while", který pochází z repertoáru Jaet Jackson a teoreticky si jí mohl ve studiu nanečisto zazpívat i Michael, je vše velmi přesvědčivé. Nicméně se jedná jen o šikovně zmixované vokály Michaela do vokálů jiných interpretů. A těch lajků :))

https://www.youtube.com/channel/UC6kAuMCW3jGvDoD7hJg1bXQ

 

 

 

 

 

14.3. Číslo 14

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

 

14.3.

JANET JACKSON

Unbreakable World Tour

 20. 4. 2016 PRAHA – O2 ARENA – KONCERT ODLOŽEN

EVROPSKÉ TURNÉ JANET JACKSON, VČETNĚ PRAŽSKÉHO KONCERTU, SE ODKLÁDÁ.
NÁHRADNÍ KONCERTNÍ TERMÍNY NEJSOU V SOUČASNÉ DOBĚ BOHUŽEL ZNÁMY,
PROTO JE NUTNÉ ZAKOUPENÉ VSTUPENKY VRÁTIT.

http://www.livenation.cz/show/772560/janet-jackson-unbreakable-tour-/Prague/2016-04-20/cz

 

 

7.3. La Toya - The conspiracy is revealed

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/The_conspiracy_is_revealed

 

 

 

2.3. Badman 13

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/B13

 

Do několika dnů přibude i další nafocená část poslední knížky La Toy.

 

 

 

25.2. Badman 12

Po delší době další naskenované číslo dvacet let startého časopisu Badman.

Na blogu se bude objevovat cca jedno nové číslo týdně.


http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/B12/

 

A dění kolem "Michaela"? Jak jinak než nuda. Reedice alba Dangerous samozřejmě nebude žádná, ale to není zas taková škoda. Michaelův postoj by zajisté byl - lepší žádný projekt, než sabotovaný.

Prince Jackson dostal od Sony Music CD s dvacítkou nedodělaných písní. Nabídli mu, že když se rodina dohodne, budou moci skladby vydat komerčně, třeba jako duety. Sony se tedy snaží načrtnout jakousi spolupráci mezi touto mafií a Michaelovou rodinou. Kdyby se Prince pro spolupráci rozhodl, asi by se to dalo pochopit, fanoušci budou mít co stahovat. Je ale asi pravděpodobnější, že k žádné spolupráci tohoto typu nedojde.

A Janet? Její plakáty jsou v Praze vidět čím dál častěji. Za chvilku jí tu máme, uličnici :)

 

31.12. All I Need

Na Internetu už nelze vyhledat All I Need. O tomto počinu už bylo na blogu dostatečně pojednáno. Krátce před vydáním alba Michael se na internetu objevovaly mraky fake songů, jako např Carry on nebo All I need. Z nějakého důvodu už ale All I Need není nikde ke stažení a nahrát jí na youtube znamená porušení autorských práv, zatímco mraky oficiálně vydaného materiálu není problém nahrát.

Zde je tedy pár fake songů z období alba "Michael". Je vidět, že Sony neměla k Michaelovi trošku respektu ani po jeho smrti a vesele pokračovala v sabotování jeho jména. Nicméně to Motolové malinko přehnali a tímto projektem zesměšnili zejména sami sebe. http://uloz.to/xHJ9GENx/michael-jackson-not-michael-rar

 

 

Před lety jsem k této písni napsal:

Opravdovou zvláštností je písnička "All I need", která byla původně plánovaná pro "Michaelovo" nové album. Její text Michael očividně nenapsal a vokály v písničce jsou 100% fake. Nejvíce na této skladbě ovšem zaujme její text. Zde je část textu + jakýsi rozbor v závorkách :)

Whatever happened to our hero (MJ) They must give another chance (Sony)  they can do it again (they can make another Michael by producing MJ fake songs with imbecile lyrics)

 Přes to co potkalo našeho hrdinu (MJ) Musejí vytvořit další šanci (sony) oni to dokáží znova (vyprodukovat nového Michaela vytvářením fake nahrávek s imbecilními texty) :D

Už začátek All | need ztojí zato. Aby tento brak alespoň letěl kolem Michaela, jsou zde slyšet rytmy písniček Lady in my life a You are not alone, které Michaelovi dodala Sony. Jedno jediné slovo v této skladbě nezpívá Michael, píseň měla sloužit pouze jako propagace Sony. Je asi nemožné říct, jestli je tento počin více trapný, směšný nebo smutný.

 

 

 

 

 

4.11. - Get On Up

V roce 2015 se objevil film "Get On Up", zachycující život Jamese Browna, který byl pro Michaela zdrojem inspirace. Jeho píseň "I Got The Feelin´" stála u zrodu Michaelovy profesionální kariery. Film líčí i stinné stránky JB. K napadení manželky se ale zpěvák nikdy nepřiznal.


Odkaz na stažení filmu:

http://www.uloz.to/x4CWfhdf/get-on-up-p9tbsh-jamese-browna-2014-cz-dabing-avi

 

Best of kompilace Jamese Browna:

http://uloz.to/xx1d5ojH/the-godfather-of-soul-james-brown-rar

 

Další best of na pirate bay:

https://thepiratebay.la/torrent/7152173/James_Brown_-_Greatest_Hits_2CD_%282009%29_320_vtwin88cube

 

 

 

 

 

 

18.10. Janet Jackson v Praze - 20.4.2016! laugh
http://musicserver.cz/clanek/51605/janet-jackson-v-dubnu-pristiho-roku-poprve-zazpiva-v-praze/

Na internetu je také ke stažení i nové album - Unbreakable, které Janet nedávno vydala.

https://kat.cr/janet-jackson-unbreakable-deluxe-edition-2015-mp3-vbr-h4ckus-glodls-t11394707.html

Popř. stará dobrá kompilace "Number Ones" https://kat.cr/janet-jackson-number-ones-2cds-2009-t3188810.html

To nejdůležitější jsou ale samozřejmě vstupenky na koncert! :)

https://www.facebook.com/events/921871614574430/

 

 

 

 

 

17.10. Video s údajně posledním telefonátem Michaela.

Michael předpovídá svou smrt.

 

 

 

 

30.9. Zajímavé info

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2984-poselstvi-michaela-jacksona-ktere-bylo-ignorovano-medii-z-techto-slov-mrazi

 

 

 

 

30.8. Seing voices

Nové demo "Seeing voices" je na Youtube. Někdy kolem roku 2000 Michael v jednom interview řekl, že dělat pop už ho nebaví jako dříve a rád by nahrával klasickou hudbu. Zřejmě ale nemyslel něco ve stylu opery, ale spíše něco ve stylu Seeing voices. Od záměru nahrávat tuto "klasickou" hubu ale brzy upustil a vyšlo Invincible. Zde je velmi hrubé demo, zřejmě z té doby. Ve stereu by bylo nádherné.

SEEING VOICES

1, Seeing voices
2, Beat It (Mutrix Dubstep Remix)
3, Sigala - Easy Love (Jackson 5  ABC Sample  Remix)
4, They Don't Care About Us (DJ Max Maikon Remix 2015)
5, Smooth Criminal (N2N Remix 2k15)
6, The Moscow Symphony Orchestra plays Smooth Criminal
7, Slave to the Rhythm - Audien Remix
8, They Don't Care About Us (Black Piano Cover)
9, 2CELLOS - They Don't Care About Us
10, Heal The World - Saxophone Cover By Pradidenco Vlerii
11, Michael Jackson Plzeňské notování 2012

http://uloz.to/xzLdm813/michael-jackson-seeing-voices-rar

 

 

 

 

30.8.

Zítra odstartuje Janet své světové turné Unbreakable.

 

 

 


15.8. La Toya - STANDING OVER
Od vydání poslední knihy La Toy uplynulo už mnoho let. Kniha si samozřejmě nenašla cestu do české distribuce, a to díky svému protikorporátnímu obsahu. V USA byla ovšem bestseller.  Knihu lze zakoupit na ebay, dnes už za celkem přijatelnou cenu. Dvě nebo tři kapitoly se objeví i na tomto blogu. Zde je jedna z nich:

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/standing-over/

 

 

 

27.7. Unbreakable world tour
Janet Jackson se chystá na turné. Za měsíc odstartuje její první koncert v americkém Vancouveru. Dalších 65 koncertů bude následovat v různých městech USA. Janet, která krátce po skončení turné v roce 2016 oslaví 50. narozeniny nazvala své turné malinko provokativně. Píseň Unbreakable od jejího bratra m

 

 

 

 

 

 

30.8. Seing voices Nové demo "Seeing voices" je na Youtube. Někdy kolem roku 2000 Michael v jednom interview řekl, že dělat pop už ho nebaví jako dříve a rád by nahrával klasickou hudbu. Zřejmě ale nemyslel něco ve stylu opery, ale spíše něco ve stylu Seeing voices. Od záměru nahrávat tuto "klasickou" hubu ale brzy upustil a vyšlo Invincible. Zde je velmi hrubé demo, zřejmě z té doby. Ve stereu by bylo nádherné. SEEING VOICES 1, Seeing voices 2, Beat It (Mutrix Dubstep Remix) 3, Sigala - Easy Love (Jackson 5 ABC Sample Remix) 4, They Don't Care About Us (DJ Max Maikon Remix 2015) 5, Smooth Criminal (N2N Remix 2k15) 6, The Moscow Symphony Orchestra plays Smooth Criminal 7, Slave to the Rhythm - Audien Remix 8, They Don't Care About Us (Black Piano Cover) 9, 2CELLOS - They Don't Care About Us 10, Heal The World - Saxophone Cover By Pradidenco Vlerii 11, Michael Jackson Plzeňské notování 2012 http://uloz.to/xzLdm813/michael-jackson-seeing-voices-rar

 

30.8. Zítra odstartuje Janet své světové turné Unbreakable.

15.8. La Toya - STANDING OVER Od vydání poslední knihy La Toy uplynulo už mnoho let. Kniha si samozřejmě nenašla cestu do české distribuce, a to díky svému protikorporátnímu obsahu. V USA byla ovšem bestseller. Knihu lze zakoupit na ebay, dnes už za celkem přijatelnou cenu. Dvě nebo tři kapitoly se objeví i na tomto blogu. Zde je jedna z nich: https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/standing-over/

27.7. Unbreakable world tour Janet Jackson se chystá na turné. Za měsíc odstartuje její první koncert v americkém Vancouveru. Dalších 65 koncertů bude následovat v různých městech USA. Janet, která krátce po skončení turné v roce 2016 oslaví 50. narozeniny nazvala své turné malinko provokativně. Píseň Unbreakable od jejího bratra měla být kdysi pilotním singlem jeho nové desky a navíc byla jeho nejoblíbenější písna na tomto albu (...) Záměr vyjádřit podporu svému bratrovi se jí nedá upřít. Píseň Unbreakable se díky textu i historii stala symbolem Michaelova vzdoru a boje proti Sony, není možné aby jí Janet neslyšela. O turné Unbreakable nikdo nic moc neví a "oficiální" MJ weby, jejichž tvůrci mají žaludek lézt do řitního otvoru společnosti Sony, se tímto turné také nezabývají. Bylo by krásné, kdyby mohla Janet tuto Michaelovu skladbu interpretovat, všichni ovšem víme proč to nebude možné. I tak bude pěkné sledovat čeho se tato uličnice zase dopustí - L.O.V.E... :) https://en.wikipedia.org/wiki/Unbreakable_World_Tour_%28Janet_Jackson_tour%29 https://www.facebook.com/JanetJackson?fref=ts

11.7. Pomník Michaelu Jacksonovi HBO v Polsku nedávno odvysílala srbský film "Pomník Michaelu Jacksonovi", který spatřil světlo světa před necelým rokem. Dodnes ho nelze stáhnout ani v původním znění. Teoreticky ho lze vidět na tomto odkazu: http://obczajaj.com/movie/13604/pomnik-michaela-jacksona-spomenik-majklu-dzeksonu-2014.htm Více info: http://www.csfd.cz/film/367970-pomnik-michaelovi-jacksonovi/videa/ https://www.facebook.com/SpomenikMajkluDzeksonu https://www.facebook.com/pages/Monument-to-Michael-Jackson-The-Movie/144101358998912 Nové fotky Michaelova pomníku v Praze https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/detsky-domov-zbraslav/ Michaelův pomník v Rakousku https://www.facebook.com/Denkmal4Michael.Mistelbach.Austria?fref=photo 21.6. Obal desky History, kompletní foto, HD. Možná žádná rarita, ale já viděl kompletní, neupravený obal desky History až dnes. https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/fotky-

 

21.6. Obal desky History, kompletní foto, HD. Možná žádná rarita, ale já viděl kompletní, neupravený obal desky History až dnes.

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/fotky-21.6.15/

 

 

8.5. Youtube materiál Michael Jackson - Days in Gloucestershire 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář