Jdi na obsah Jdi na menu
 


STRANA 7

 

 

25.1. Paris Jackson poskytla rozhovor časopisu Rolling stone. To, že její otec byl zavražděn ani říkat nemusela, fanoušci i její rodina to prý dobře ví. Mnohem hnusnější je její tvrzení o tom, že byla sexuálně napadena ve 14 letech. Krátce po napadení se pokusila o sebevraždu. Bulvár po celém světě píše samozřejmě o znásilnění a je evidentní, že něco velmi podobného se odehrát muselo. První co mě napadlo po přečtení těchto zpráv bylo - kdyby měla nějaký soucit s fanoušky, nechala by si to pro sebe, resp. rodinu, se kterou je samozřejmě potřeba podobné věci okamžitě řešit. Nicméně každý potřebuje negativní emoce nějak ventilovat a podělit se s ostatními o své štěstí i neštěstí, snad jí to pomůže najít u ostatních pochopení a podporu. Co se přesně stalo nikdo neví a tím víc na to budou všichni myslet a bulvár se bude vyžívat v té hromadě hoven. Těžko říct kde se stala chyba, možná je pro padesáti člennou rodinu nadlidský úkol uhlídat jednu holku. Jedním z důvodů proč na tento blog už nepřibývají nové příspěvky tak jako v minulosti je, že po Michaelově smrti už se nic hezkého neděje ani kolem jeho rodiny.

Znal jsem ženu, která po sexuálním napadení v dětství nic hezkého nezažila, přesto se snažila působit pozitivně na své okolí. Před svou smrtí, v 62 letech, mi řekla, že když jí lékař sdělil diagnozu, která nedávala víc než několik měsíců života, cítila strach z umírání, ale ještě větší úlevu. Je smutné, že společnost se skládá převážně z ignorantů, kteří nemají potřebu si uvědomit, že sexuální zločiny páchané na dětech jsou horší než vražda. Pak i v naší společnosti lítají po svobodě lidé, kteří znásilnili několik dětí, ale bez jejich souhlasu nepřichází kastrace v úvahu. Humánní? Možná pro pachatele, ne pro jejich oběti, minulé a třeba i budoucí. Co s tím ale naděláme, když jsme stádo imbecilních ovcí?

 

 

21.9. O oficiálním kalendáři na rok 2017 už tu řeč byla, oficiálních kalendářo-braků, které Sony vydává je ale víc. Např. "Dangerous 25 - official calendar". Vše je tak úsměvné... Materiály, které mají fanoušci nejraději, tedy z období Dangerous  - Invincible, jsou vždy nežádoucí.

Platí stále stejná pravidla, na fotkách z 90, 00. let Michael musí vypadat hůř než na těch z 80. Občas se fotka z devadesátek malinko rozostří, jindy se převede do ČB., také je možné vybrat fotku, která je na internetu notoricky známá a tedy nudná, nebo za tuto fotku dát méně vhodné pozadí... Hlavně by na fotkách z devadesátek nemělo být vidět Michaelovi do obličeje, ať se jedná o tryčka, plakáty, placky, cokoli... Fotky zobrazující obličej totiž dokáží získat přízeň. Těžko si lze představit, že by v předvolebním období koukaly z bilbordů místo mnohametrových tváří politiků nějaké jejich siluety. Když máte mít někoho rádi, musíte vidět jeho duši, tedy oči, to ví samozřejmě i Sony.

Zde je další ze stovek případů - fotky na oficiálních kalendářích, které se zde budou prodávat :))

 

Image and video hosting by TinyPic

 

Na Amazonu se dají koupit i neoficiální. Fotky jsou ve většině případů pěkné, neokoukané, ze všech období, Michael na nich působí charismaticky... Za cenu jakou ale nabízí Amazon si tyto kalendáře těžko někdo koupí. Prodejci musejí započítat poštovné, které vyžene cenu někdy i k tisícovce za kus.

 

Image and video hosting by TinyPic

Fotky neoficiálních kalendářů, prodávaných na Amazonu:

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/kalendare-2016-17/

 

Závěrem... Proč je tomuto tématu věnována na blogu relativně velká pozornost?

Kalendáře jsou prakticky jediná tiskovina MJ, která se v obchodech každoročně prodává, teoreticky lze sehnat i neoficiální kusy. Časy kdy bylo možné si kupovat třeba plakáty s aktuální fotkou Michaela skončily někdy v roce 1997. Od té doby v obchodech nejsou pro fanoušky žádné materiály s Michaelem, krom kalendářů. Občas se objeví odznáčky, nebo třeba i nějaký ten plakát, ale vše je oficiální, zapadající do té samé doktríny "politiky 80. let". Nudné fotky z devadesátek, osmdesátky občas dobré, ale i z 80. let by bylo možné zveřejňovat zajímavější materiály, a samozřejmě siluety a ikony.

Inu, čím více fanoušků, tím víc lidí co se teoreticky mohou dozvědět co je Sony za svinstvo. Boj Sony proti MJ fanům stále pokračuje, i po Michaelově smrti, i když to tak nikdo nevnímá, protože vše probíhá "pod povrchem".

Minimálne v Evropě ale platí, že materiály, zejm. hudbu z devadesátek mají zejm. mladí podporovatelé Michaela nejrači. Off the wall a Thriller frčely hlavně v USA, tam už ale Michaela dávno rádi nemají. Michael v USA není populární přibližně od roku 1993. Zatímco Evropa se dokázala nad zinscenované skandály povznést, USA vnímají Michaela negativně. Od roku 1993 se také Michael zaměřoval zejména na Evropský trh, zatímco v Evropě odehrál od roku 1995 asi 150 koncertů, v USA jich nebylo ani 5. To Sony, se kterou se Michael ve zlém rozešel. ví moc dobře a záměrně krmí lidi tím co Michaelovi přinese co nejmenší popularitu - projekty pro širokou veřejnost, namísto projektů pro veřejnost i fanoušky, které by znamenaly vyšší prodejnost i popularitu pro Michaela.

Dodatek/odbočka: když sleduju současnou Americkou TV produkci (seriály, filmy, dokumenty...) na Michaela prakticky nenarazím. Všude Andy Warhol, Elvis, Beatles, nebo i zcela neznámí umělci, jen ne zmínka o Michaelovi. Jen Městečko South park si Michaela všímá, od jeho smrti s ním vyšly už dva díly. Všude je Michael vystižen jako úchyl, násilník, psychopat a odpad společnosti. Tento seriál si dělá legraci i z ostatních celebrit, ale Michael už zde není, tudíž zdůrazňovat jeho pedofilii a touhu souložit s dětmi je poněkud přemrštěně neetické, zejména s ohledem na rozhodnutí soudu z roku 2005, které vrhá světlo i na případ z roku 1993. To američtí prezidenti - George Bush a Barack Obama (váleční zločinci, zodpovědní za smrt statisíců lidí, zejm. dětí) jsou v tomto seriálu vždy vykresleni jako cool boys a je s nimi sranda doslova k popukání. Bohužel platí, že Comedy Central a Sony Music je prakticky to samé.

 

 

 

 

7.9. Dnes uplyne 20 let od Michaelova koncertu v Praze. Koncert je v audiu na youtube, zde je navíc v mp3.  Nevím jestli má cenu sem dávat nějaké dobové materiály z novin a časopisů, email tu na mě je... :)

https://uloz.to/!65KXt5KiW/michael-jackson-live-in-prague-rar

 

 

 

 

 

29.8. Po čtyřech měsících začíná blog opět fungovat :)

V poslední době jsem neměl na blog čas ani chuť a to z čistě osobních důvodů.

Situace se zlepšije, ale do listopadu je možné, že se toho zde mnoho neobjeví. Materiálu, který bych rád dal na tento blog, popř. youtube channel je spousta. Jedná se zejm. o různé raritní záběry Michaela ze soukromých sbírek, které se mi mepodařilo najít na youtube. Vše mám naneštěstí na VHS a bude třeba vymyslet jak to dát do AVI. Zejména demonstrace z Londýna, z roku 2001 na youtube chybí. Když nic jiného, soukromé video z těchto demonstrací by se na tomto blogu objevit mělo.

Takže... Blog nekončí a jestli neumře jeho provozovatel...

 

 

 

 

 

29.8. Pro začátek třeba pár fotek z natáčení BOW. Pěkné fotky, ale takových je... Přesto jsou něčím zvláštní. Jsou černobílé. Zcela jistě existují i barevné, v HD, někdo si ale dal tu práci zveřejnit je ČB a v horší kvalitě :))

Kéž by se podobné objevily i na oficiálním kalendáři pro rok 2017. Ten v Bontonlandu na Václaváku sice zatím neprodávají, ale v předprodeji ho objednat lze (na stránkách Bontonlandu je kalendář udáván jako neoficiální, toto tvrzení má ovšem k pravdě daleko). Jak už to ale chodí, jedná se zejména o nudné fotky z 80. let, tedy z let, kdy u nás Michael skoro žádné fanoušky neměl, Co dodat, "politika 80. let".

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/bow-unreleased-pics/

 

Další nové fotky...

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/nove-fotky-na-blogu/

 

 

 

 

 

26.4. První dvě čísla časopisu Badman :)

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

 

25.4. Na youtube se objevil trol, který ve spolupráci s firmou Sony Music, připravil pro Michaelovy fanoušky mraky fake písniček, které vydává za Michaelovu práci. V některých případech by se člověk i nechal nachytat. Např. u songu "let´s wait a while", který pochází z repertoáru Jaet Jackson a teoreticky si jí mohl ve studiu nanečisto zazpívat i Michael, je vše velmi přesvědčivé. Nicméně se jedná jen o šikovně zmixované vokály Michaela do vokálů jiných interpretů. A těch lajků :))

https://www.youtube.com/channel/UC6kAuMCW3jGvDoD7hJg1bXQ

 

 

 

 

 

14.3. Číslo 14

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

 

14.3.

JANET JACKSON

Unbreakable World Tour

 20. 4. 2016 PRAHA – O2 ARENA – KONCERT ODLOŽEN

EVROPSKÉ TURNÉ JANET JACKSON, VČETNĚ PRAŽSKÉHO KONCERTU, SE ODKLÁDÁ.
NÁHRADNÍ KONCERTNÍ TERMÍNY NEJSOU V SOUČASNÉ DOBĚ BOHUŽEL ZNÁMY,
PROTO JE NUTNÉ ZAKOUPENÉ VSTUPENKY VRÁTIT.

http://www.livenation.cz/show/772560/janet-jackson-unbreakable-tour-/Prague/2016-04-20/cz

 

 

7.3. La Toya - The conspiracy is revealed

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/The_conspiracy_is_revealed

 

 

 

2.3. Badman 13

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/B13

 

Do několika dnů přibude i další nafocená část poslední knížky La Toy.

 

 

 

25.2. Badman 12

Po delší době další naskenované číslo dvacet let startého časopisu Badman.

Na blogu se bude objevovat cca jedno nové číslo týdně.


http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/B12/

 

A dění kolem "Michaela"? Jak jinak než nuda. Reedice alba Dangerous samozřejmě nebude žádná, ale to není zas taková škoda. Michaelův postoj by zajisté byl - lepší žádný projekt, než sabotovaný.

Prince Jackson dostal od Sony Music CD s dvacítkou nedodělaných písní. Nabídli mu, že když se rodina dohodne, budou moci skladby vydat komerčně, třeba jako duety. Sony se tedy snaží načrtnout jakousi spolupráci mezi touto mafií a Michaelovou rodinou. Kdyby se Prince pro spolupráci rozhodl, asi by se to dalo pochopit, fanoušci budou mít co stahovat. Je ale asi pravděpodobnější, že k žádné spolupráci tohoto typu nedojde.

A Janet? Její plakáty jsou v Praze vidět čím dál častěji. Za chvilku jí tu máme, uličnici :)

 

 

 

 

 

11.1. další blogy

https://michaeljackson.estranky.cz/clanky/dalsi-blogy/

 

 

 

 

 

31.12. All I Need

Na Internetu už nelze vyhledat All I Need. O tomto počinu už bylo na blogu dostatečně pojednáno. Krátce před vydáním alba Michael se na internetu objevovaly mraky fake songů, jako např Carry on nebo All I need. Z nějakého důvodu už ale All I Need není nikde ke stažení a nahrát jí na youtube znamená porušení autorských práv, zatímco mraky oficiálně vydaného materiálu není problém nahrát.

Zde je tedy pár fake songů z období alba "Michael". Je vidět, že Sony neměla k Michaelovi trošku respektu ani po jeho smrti a vesele pokračovala v sabotování jeho jména. Nicméně to Motolové malinko přehnali a tímto projektem zesměšnili zejména sami sebe. http://uloz.to/xHJ9GENx/michael-jackson-not-michael-rar

 

Toto bylo ba blogu napsáno k AIN před několika lety:

 

Opravdovou zvláštností je písnička "All I need", která byla původně plánovaná pro "Michaelovo" nové album. Její text Michael očividně nenapsal a vokály v písničce jsou 100% fake. Nejvíce na této skladbě ovšem zaujme její text. Zde je část textu + jakýsi rozbor v závorkách :)

Whatever happened to our hero (MJ) They must give another chance (sony)  they can do it again (they can make another Michael by producing MJ fake songs with imbecile lyrics)

 Přes to co potkalo našeho hrdinu (MJ) Musejí vytvořit další šanci (sony) oni to dokáží znova (vyprodukovat nového Michaela vytvářením fake nahrávek s imbecilními texty)

Už začátek All | need ztojí zato. Aby tento brak alespoň letěl kolem Michaela, jsou zde slyšet rytmy písniček Lady in my life a You are not alone, které Michaelovi dodala Sony. Jedno jediné slovo v této skladbě nezpívá Michael, píseň měla sloužit pouze jako propagace sony. Je asi nemožné říct, jestli je tento počin více trapný, směšný nebo smutný.

 

 

 

 

 

4.11. - Get On Up

V roce 2015 se objevil film "Get On Up", zachycující život Jamese Browna, který byl pro Michaela zdrojem inspirace. Jeho píseň "I Got The Feelin´" stála u zrodu Michaelovy profesionální kariery. Film líčí i stinné stránky JB. K napadení manželky se ale zpěvák nikdy nepřiznal.


Odkaz na stažení filmu:

http://www.uloz.to/x4CWfhdf/get-on-up-p9tbsh-jamese-browna-2014-cz-dabing-avi

 

Best of kompilace Jamese Browna:

http://uloz.to/xx1d5ojH/the-godfather-of-soul-james-brown-rar

 

Další best of na pirate bay:

https://thepiratebay.la/torrent/7152173/James_Brown_-_Greatest_Hits_2CD_%282009%29_320_vtwin88cube

 

 

 

 

 

 

18.10. Janet Jackson v Praze - 20.4.2016! laugh
http://musicserver.cz/clanek/51605/janet-jackson-v-dubnu-pristiho-roku-poprve-zazpiva-v-praze/

Na internetu je také ke stažení i nové album - Unbreakable, které Janet nedávno vydala.

https://kat.cr/janet-jackson-unbreakable-deluxe-edition-2015-mp3-vbr-h4ckus-glodls-t11394707.html

Popř. stará dobrá kompilace "Number Ones" https://kat.cr/janet-jackson-number-ones-2cds-2009-t3188810.html

To nejdůležitější jsou ale samozřejmě vstupenky na koncert! :)

https://www.facebook.com/events/921871614574430/

 

 

 

 

 

17.10. Video s údajně posledním telefonátem Michaela.

Michael předpovídá svou smrt.

 

 

 

 

30.9. Zajímavé info pro ty, kterým dělá angličtina stále trochu problémy.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2984-poselstvi-michaela-jacksona-ktere-bylo-ignorovano-medii-z-techto-slov-mrazi

 

 

 

 

30.8. Seing voices

Nové demo "Seeing voices" je na Youtube. Někdy kolem roku 2000 Michael v jednom interview řekl, že dělat pop už ho nebaví jako dříve a rád by nahrával klasickou hudbu. Zřejmě ale nemyslel něco ve stylu opery, ale spíše něco ve stylu Seeing voices. Od záměru nahrávat tuto "klasickou" hubu ale brzy upustil a vyšlo Invincible. Zde je velmi hrubé demo, zřejmě z té doby. Ve stereu by bylo nádherné.

SEEING VOICES

1, Seeing voices
2, Beat It (Mutrix Dubstep Remix)
3, Sigala - Easy Love (Jackson 5  ABC Sample  Remix)
4, They Don't Care About Us (DJ Max Maikon Remix 2015)
5, Smooth Criminal (N2N Remix 2k15)
6, The Moscow Symphony Orchestra plays Smooth Criminal
7, Slave to the Rhythm - Audien Remix
8, They Don't Care About Us (Black Piano Cover)
9, 2CELLOS - They Don't Care About Us
10, Heal The World - Saxophone Cover By Pradidenco Vlerii
11, Michael Jackson Plzeňské notování 2012

http://uloz.to/xzLdm813/michael-jackson-seeing-voices-rar

 

 

 

 

30.8.

Zítra odstartuje Janet své světové turné Unbreakable.

 

 

 


15.8. La Toya - STANDING OVER
Od vydání poslední knihy La Toy uplynulo už mnoho let. Kniha si samozřejmě nenašla cestu do české distribuce, a to díky svému protikorporátnímu obsahu. V USA byla ovšem bestseller.  Knihu lze zakoupit na ebay, dnes už za celkem přijatelnou cenu. Dvě nebo tři kapitoly se objeví i na tomto blogu. Zde je jedna z nich:

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/standing-over/

 

 

 

 

29.7. google už nevyhledává tento blog.

Ještě před půl rokem bylo možné tento blog vyhledat přes google pomocí slov michael jackson estranky. Ze všech blogů o MJ na estrankách má tento zdaleka největší návštěvnost, která už dávno přesáhla čtvrt milionu zobrazení. Ještě před půl rokem se zobrazoval na prvním místě mezi všemi výsledky. Jediná možnost jak blog zviditelnit je tedy zasílat odkazy na různé fb stránky nebo blogy s MJ tématikou. Prosím čiňte tak také. Obsah blogu je zkopírován, bude li blog jednou smazán, určitě vznikne alternativa.

 

 

 

 

 

27.7. Unbreakable world tour
Janet Jackson se chystá na turné. Za měsíc odstartuje její první koncert v americkém Vancouveru. Dalších 65 koncertů bude následovat v různých městech USA. Janet, která krátce po skončení turné v roce 2016 oslaví 50. narozeniny nazvala své turné malinko provokativně. Píseň Unbreakable od jejího bratra měla být kdysi pilotním singlem jeho nové desky a navíc byla jeho nejoblíbenější písna na tomto albu (...) Záměr vyjádřit podporu svému bratrovi se jí nedá upřít. Píseň Unbreakable se díky textu i historii stala symbolem Michaelova vzdoru a boje proti Sony, není možné aby jí Janet neslyšela. O turné Unbreakable nikdo nic moc neví a "oficiální" MJ weby, jejichž tvůrci mají žaludek lézt do řitního otvoru společnosti Sony, se tímto turné také nezabývají. Bylo by krásné, kdyby mohla Janet tuto Michaelovu skladbu interpretovat, všichni ovšem víme proč to nebude možné. I tak bude pěkné sledovat čeho se tato uličnice zase dopustí - L.O.V.E... :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Unbreakable_World_Tour_%28Janet_Jackson_tour%29

https://www.facebook.com/JanetJackson?fref=ts

 

 

 

 

 

11.7. Pomník Michaelu Jacksonovi
HBO v Polsku nedávno odvysílala srbský film "Pomník Michaelu Jacksonovi", který spatřil světlo světa před necelým rokem. Dodnes ho nelze stáhnout ani v původním znění. Teoreticky ho lze vidět na tomto odkazu:

http://obczajaj.com/movie/13604/pomnik-michaela-jacksona-spomenik-majklu-dzeksonu-2014.htm

Více info:

http://www.csfd.cz/film/367970-pomnik-michaelovi-jacksonovi/videa/

https://www.facebook.com/SpomenikMajkluDzeksonu

https://www.facebook.com/pages/Monument-to-Michael-Jackson-The-Movie/144101358998912

 

Nové fotky Michaelova pomníku v Praze

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/detsky-domov-zbraslav/

 

Michaelův pomník v Rakousku

https://www.facebook.com/Denkmal4Michael.Mistelbach.Austria?fref=photo

 

 

 

 

 

21.6. Obal desky History, kompletní foto, HD. Možná žádná rarita, já viděl kompletní, neupravený obal desky History až dnes.

https://michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/fotky-21.6.15/

 

 

 

 

 

8.5. Youtube materiál

Michael Jackson - Days in Gloucestershire

http://uloz.to/x8oYT1Di/michael-jackson-days-in-gloucestershire-rar

1, We are the world - acapella

2, Black or white - New Hope cover

3, Hold my hand - rege version

4, Remember the time - FunkLeblanc remix

5, Days in Gloucestershire

6, Someone put yur hand out - BKN mix

7, TDCAU - rege mix

8, Behind the mask - acapella

9, Scream - Shantou remix

10, TDCAU - salsa

11, Black or white - rege mix

12, Who is it - Cey entertainment mix

13, Say say say - acapella

14, Jam - demo

15, Get on the floor - original demo

16, We are the world - studio recording

 

 

 

 

 

20.3. Číslo 11

http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/B11

 

 

 

 

15.3. Po Michaelově smrti je dění kolem jeho osoby pramálo a když už nějaké, nestojí to za zmínku. Bylo by možné sledovat například dění kolem jeho dětí. To ovšem vyžaduje pevné nervy. Například Paris, jen pár let po smrti otce skončila v psychiatrické léčebně. Samozřejmě, že ve svém životě tu a tam bude rozdávat úsměvy, ale... Sledováním dětí Michaela, nebo čehokoli oficiálního se tento blog zabývat nemůže a příspěvků je zde tedy stále méně. Bylo by třeba možné nafotit pro blog stará čísla časopisu Badman, které vycházela v letech 1995 - 2003. Je to vlastně v celku pěkná vzpomínka na dobu kdy ve světě vládla Michaelmánie. Mnoho lidí už něco podobného nemůže zaujmout, ale skoro v každém čísle časopisu byla spousta informací o MJ, které se dnes už jen velmi špatně shánějí. Časopisy je velmi složité ofotit, vzhledem ke stylu v jakém vycházely (secvaknuté sešívačkou a ještě slepené izolepou) naskenování by trvalo velmi dlouho a technicky je prakticky nerealizovatelné bez zničení časopisů.
První nafocené dvojčíslo 9,10 http://michaeljacksonestranky.rajce.idnes.cz/B9,10

 

 

 


14.3.
Příští rok uplyne 25 let od vydání Michaelova alba Dangerous

Stejně jako u desek Bad  a Thrilller, i v případě Dangerous by mohla vyjít reedice.
Z období Dangerous existuje velké množství nevydaných písní, které by mohly vyjít na bonusovém disku. Nejzajímavější, alespoň z těch co jsou ke slyšení na youtube, je na diskusních fórech "If you don´t love me". I Blood the dance floor byla svého času jen Dangerous outtake. Do alba Dangerous nezapadla, ale v roce 1997 jí Michael oprášil a udělal z ní No.1 singl na stejnojmenném albu. If you don´t love me by také potřebovala přidat trochu práce, dobré by bylo vytvořit alternativní verzi, která bude bez debat lepší než kratší a delší demo, které známe z youtube. Tato verze by se mohla rozeslat do rádií a pokusit stát hitem. Jak bývalo v 90. létech dobrým zvykem, každý vydaný singl doprovázela v rámci kampaně spousta remixů, řekněme 3 - 10, někdy i více. Stranger in Moscow byla písnička s asi dvacítkou remixů, které vyšly na třech základních a pár dalších CD singlech. U If you dont love me, jestli má být jediným a solidním hitem alba, by tomu nemělo být jinak. Singl by měl také vyjít v obchodech. Kdyby obsahoval i vokální verzi, snadno by se stala písnička hitem i na youtube, kam by lidé posílali své vlastní alternativní verze. Níže uvedená kompilace by u vydavatelů ale v mnoha směrech narazila. Bylo by namítnuto, že není dost originální a připomíná předešlý projekt Xscape (Xscape byl v mnoha ohledech sabotovaný projekt, nejvíc bije do očí absence originální verze Chicago, to co je na albu uvedené jako původní demo je ve skutečnosti jen další materiál z roku 2014, navíc neposlouchatelný!!! Kdyby na albu vyšla Chicago/She was loving me v původní verzi, byla by tím nejlepším na albu), že není vhodné aby kompilace obsahovala více hudebních stylů než dva - originální dema, alternativní verze + remixy jsou tři (neovlivnilo by negativně prodej), pak také nákladnost, náklady by nejspíš překročily album Xscape nebo Michael a MJ je pro Sony jen 20 let sabotovaný projekt, který už nemá letět (je ale lepší vydat několik scheiße projektů než jeden dobrý?!? navíc, vše se dá realizovat i s limitovaným rozpočtem). Kritiky by byly mraky, můžeme jen sledovat jakýou grotesku zase Sony vydá ke stažení. Otázkou je, jestli vůbec Dangerous 25 vyjde - nemá cenu dokola rozebírat.
Stylů ve kterých by mohlo Dangerous 25 vyjít je celá řada a není pochyb, že Sony zase vybere ten "správný".

A samozřejmě je zde také rok 2018, kdy by byl prostor pro další "řadové posmrtné" album, v rámci kterého by se možná i vyplatilo šetřit materiálem pro Dangerous 25. Otázkou je, v jakém stylu by mělo vyjít a jaké nevydané songy má Sony ve svém měšci. To bohužel nikdo neví, a tak nelze zasvěceně spekulovat :)

Dangerous 25 - vize :D
01, Monkey busines - alternative version 2016  (3:55)
02, Serious effect - alternative version 2016  (3:59)
03, She got it - alternative version 2016  (3:44)
04, Man in black - alternative version 2016  (4:34)
05, If you don´t love me - alternative version 2016  (4:26)
06, Heal the world - alternative version 2016  (5:26)

07, Man in black - original demo (3:30)
08, Work that body - original demo  (4:15)
09, Happy birthday Lisa - original demo  (1:29)
10, If you don´t love me - original demo (4:30)
11, For all time - original demo  (4:04)
12, Planet Earth  (3:14)

13, If you don´t love me - R. Kelly remix (3:59)
14, If you don´t love me - R. Kelly remix  (7:07)

 

 

 

 

 

 

11.3. Na youtube se objevilo další, velmi pěkné video...

 

 

 

 

18.1.2015 Stránka plná panenek - :o  http://michaeljackson-dolls.com/special-outfits/index.html

Bohužel neprodejných. Škoda, že to nevidí Michael.

Image and video hosting by TinyPic

 

 

 

 

 

 

19.12. Zajímavá stránka kde se lze dočíst s jakými společnostmi Michael plánoval podepsat smlouvu na nové album, krátce před svou smrtí. http://www.truth4mj.it/mj/index.php?option=com_content&view=article&id=354:michael-jackson-vs-sony-the-story-you-could-find-when-he-was-alive-&catid=34:articoli-verita-sulla-morte&Itemid=61

Image and video hosting by TinyPic

 

 

 

 

 

 

23.11.

Na youtube se v poslední době objevila spousta dobrého materiálu a nejedná se pouze o She was loving me. Zde je něco málo ke stažení.
1, She was loving me - original demo
2, People of the world 2014 - Obsahuje Michaelovovy popěvky, jiná verze než jakou známe z roku 1998 od Japonské skupiny J-friends, které Michael tuto píseň daroval.
3, Scream demo - zvláštní verze, neobsahující vokály Janet.
4, They don´t care about us acapella - vokálka k TDCAU se na internetu pohybuje od roku 2001, tato verze je v malinko lepší kvalitě.
5, In the closet acapella - legrační :)
6, Thriller acapella - nová vokálka 2014
7, Wanna be starting something acapella - nová vokálka 2014
8, Rock with you acapella - nová vokálka 2014
9, Scream acapella - Opět Michael solo
10, Hold my hand acapella - nová vokálka 2014
11, Smooth criminal extended v. - verze známá z filmu Moonwalker ve které je oproti albové verzi troška refrénu navíc.
12, Man in the mirror 7:55 - prodloužená verze, nepříliš známá.

http://uloz.to/xz84epK1/michael-jackson-acapellas-demos-rar

 

 

 

 

 

 

 

10.11. Na youtube se objevila kvalitní verze písničky Chicago, která se původně nejspíš jmenovala She was loving me a vyšla na albu Xscape v letošním roce. Stejně jako u Slave to the rhythm nebo Do you know where your children are je i v tomto případě vidět, že uváděné originální verze na albu Xscape nejsou vždy originální. Sony si vytvoří nějakou alternativní verzi k Michaelově písni a na desce jí pak vydává za původní. Tyto verze jsou z pravidla daleko od Michaelova stylu a vkusu na který jsme zvyklí. Potkává to zejména materiál z desey Dangerous, která je u fanů nejoblíbenější. Zde jsou nejspíše původní verze k některým písním z alba Xscape, ze kterých je Michael prostě slyšet.

 

 

 

 

 Image and video hosting by TinyPic
 

1.10. Busta Michaela odhalena před několika dny. Pěkná socha, která měla stát původně v Praze na Letné si své místo přece jen našla, a sice v dětském domově na Zbraslavi. Sice není na příliš viditelném místě a ani slogan pod ní není z Michaelovy hlavy, ale z písně Man in the mirror od Glen Ballarda and Siedah Garrett, nicméně nevadí, hlavně že je :) Heal The World, Make It A Better Place, For You And For Me, And The Entire Human Race, There Are People Dying, If You Care Enough For The Living, Make A Better Place For You And For Me... Možná právě toto Michaelovo poselství mohlo najít pod bustou své místo, namísto onoho úryvku z Man in the mirror od skladatelů společnosti Sony Music. Man in the mirror navíc nebyla součástí turné History, díky kterému si našel Michael právě do tohoto domova cestu. Heal the world ovšem není z 80. let a vše co je jen trochu oficiální akcí je více či méně napojeno na Sony. O "politice" největšího retra všech dob a politice 80. let společnosti Sony zde bylo napsáno mnoho a mnoho, pryč od toho... Špatný by nebyl ani některý Michaelův výrok, např. "pokud je láska v mém srdci, pak je všude..." Každopádně je pěkné, že projekt se kterým už to vypadalo beznadějně se přece jen podařilo zrealizovat, byť ne v takovém rozsahu jak by si někteří přáli. 

foto: www.michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/detsky-domov-zbraslav/

aktuálně.cz: magazin.aktualne.cz/michael-jacskon/r~2e4cf67044b211e4973a002590604f2e/

 

 

 

 

 

 

8.8. Úžasné video k Loving you:

 

 

 

 

 

 

 

3.8. Nové fotky na blogu - www.michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/nove-fotky-na-blogu/

 

 

 


 

 

 

5.7. If you don´t love me - reupload.
Nádherná letní písnička, mezi fanoušky možná nejpopulárnější nevydaný track. Sony jí zatím nikdy nezařadili do žádné kompilace, podle mnoha donátorů MJJ community (pěšáci Sony Music převlečení za MJ fany) je příliš fanatická (má schopnost oslovit fanoušky a ne pouze širokou veřejnost) a nebyla tedy vhodná k vydání v nultých letech. Na internet se dostala v kvalitě, který je hodná neoriginální magnetofonové kazety 80. let. Možná jí Sony přece jen někdy vydá, za 20 let až z ní bude retro všech reter. Podle těchto pěšáků by navíc nebylo vhodné (nejspíše vzhledem k té fanatičnosti) aby vyšla v delší, lepší verzi a když už by vyšla, mělo by se jednat o méně kvalitní, kratší verzi. Je zvláštní, že Sony bojuje proti Michaelovi i poté, co ho finančně, psychicky i fyzicky zlikvidovala. Vrcholem všeho bylo album Michael. 
Zde je delší i kratší verze If you dont love me + amatérský remix, dělaný přes MixVibes pro.

 uloz.to/xUUaQYKw/iydlm-rar

 

 

 

 

 

 

 

26.5. Sony záměrně zahodila druhé History. Místo něj vydala jedno průměrné album a jeden naprostý šmejd s třemi fake songy, který byl výsměchem Michaelově památce. 
Navíc, podobných projektů by zajisté mohly vycházet mraky...  Album Xscape je tedy jen další sabotovaný projekt, od roku 1998 už stý v pořadí.:)Disc 1

01. Hold My Hand (Duet with Akon)
02. Hollywood Tonight
03. Chicago
04. (I Like) The Way You Love Me
05. Love Never Felt So Good
06. Best Of Joy
07. Loving You
08. (I Can’t Make It) Another Day featuring Lenny Kravitz
09. Behind The Mask
10. Xscape
11. A Place With No Name
12. Slave To The Rhythm
13. Do You Know Where Your Children Are
14. Blue Gangsta
15. Much Too Soon

 Disc 2

01. Hold My Hand (Duet with Akon) - original demo
02. Hollywood Tonight - original demo
03. Chicago - original demo
04. (I Like) The Way You Love Me - original demo
05. 'Love Never Felt So Good - original demo
06. Best Of Joy - original demo
07. Loving You - original demo
08. (I Can’t Make It) Another Day featuring Lenny Kravitz - original demo
09. Behind The Mask - original demo
10. Xscape - original demo
11. A Place With No Name - original demo
12. Slave To The Rhythm - original demo
13. Do You Know Where Your Children Are - original demo
14. Blue Gangsta - original demo
15. Much Too Soon - original demo


 

 

 

 

 

 

 

 

18.5. Nové fotky na blogu www.michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/nove-fotky-na-blogu/

 

 

  

 

18.5. Album Xscape lze také stáhnout z youtube, ostatně jako veškerou oficiální hudbu. Všimněme si té třináctky, kterou SONY Michaelovi od roku 1997 neustále cpe. Do roku 1997 se jí Michael ani nedotkl. Album Blood on the dance floor mělo 13 skladeb, Invincible má 13 silnějších skladeb a 3 slabší, album Xscape má hodinu a 13 minut, vyšlo 13.5. jedno z alb na Ultimate collection má 13 skladeb atd... Oproti tomu Michael se snažil držet sedmičky, každé z jeho posledních třech alb mělo 77 minut a 7 vteřin. History v původní verzi také. 

 

 

 

 

 

 

15.5. Album Xscape je na světě. Ke stažení je samozřejmě přes torrenty, ale vzhleden ke stávce utorrentu bude pro stažení třeba použít jiného klienta, popř. uložto. 

 

 

 

 

 

 

14.5. Nové fotky na blogu:

www.michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/nove-fotky-na-blogu/ 

 

Image and video hosting by TinyPic

 

 

 

 

 

 

30.4. Stránka michaelcomeback.mybb.ru - zajímavý obsah + videa. Najdeme zde například mediálně nezajímavé přiznání Jordana Chandlera ke křivému obvinění Michaela. 


 

http://michaelwasinnocent.wordpress.com … interview/

Jordan Chandler: The Exclusive Interview
Posted on November 7, 2010 by michaelwasinnocent

Here is the exclusive interview Michael Jackson fans have been waiting for. We knew Michael’s innocence all along, but this interview finally confirms it!

BD: Mr. Chandler, I thank you for giving me this exclusive interview. I know it must be difficult lately with the death of both Michael Jackson and your father.

JC: The death of Michael was hard for me. But to be honest, I didn’t care much about my father.

BD: Really? Before we get into this, I have to ask you a question. Did Michael Jackson really molest you?

JC: No! Of course he didn’t! Michael would never do that to any child. He loved children and his goal was to make the world a better place through kindness to children.

BD: Then why were charges filed?

JC: My idiot father made me lie! He put me up to it! Our family was in great debt and he needed a quick way to make money. So, he threw Michael under the bus. At the same time, he threw me under the bus also.

BD: I understand that the King of Pop paid your family millions of dollars to drop the case.

JC: We were paid money, but it was through Michael’s insurance company. My understanding is that Michael wanted to prove his innocence, but his insurance company made him pay.

BD: What were your thoughts when you found out the King of Pop had died?

JC: I burst out crying. I felt that my family was somewhat responsible for what brought him down. I then thought about all the good times we had together. I know he is in heaven and we’ll be reunited someday. My father, however, is probably in Hell.

BD: Well, that’s it! Thanks for concluding that Michael Jackson, indeed, was innocent of all the charges o child molestation.

Thanks to Michael Jackson’s fans for helping me find Jordan and interview him. This week, I’ll be interviewing Star Arvizo who will also confirm Michael’s innocence.

 

 

 

 

 

1.4. Sony Music vydává nové Michaelovo album. Po všech, ze strany sony podporovaných webech, zejm. MJJcommunity, se budou šířit hlasy šťastných fanů, kteří tvrdí, jak bude fajn až si album koupí. Nebude se mluvit o tom, že Sony Music připravila Michaela o zdraví, což následně vedlo k jeho smrti. Navíc: je docela dost dobře možné, že Michael zemřel, díky svojí nepohodlnosti (viz hlavní strana a další příspěvky). V USA mají takový nepříjemný zlozvyk, když je někdo nepohodlný velké firmě, obvykle se nedožívá vysokého věku. Příkladem může být JFK, který zemřel půl roku poté, co se postavil do cesty Fedu. Tak čí onak, Sony nese každopádně zodpovědnost za Michaelovu smrt. Nemusí se o tom psát, nemusí se o tom mluvit, ale kdo uvažuje alespoň trochu logicky, musí to vidět. Sony prý chystá pro nové album velkou kampaň. Za Michaelova života sabotovali celou jednu dekádu Michaelovy kariéry, aby ukradli Michaelovu část ATV katalogu. A dnes když mají nakradeno a Michael nežije, to pořádně rozjedou. V kauze kolem ATV už se nikdo nevyzná, vše bylo zařízeno tak aby už nikdo nevěděl kolik % z tohoto katalogu Michaelova rodina stále vlastní. Michael nežije, takže se můžeme dozvědět informace jen ze strany Sony. To vše už ale není podstatné, je tu nové album a Sony bude chtít za Michaelovu smrt finanční odměnu od jeho fanoušků. V jednom videoklipu jsem viděj v celku zajímavý způsob odměny, zajímavou formu daru. To je z mé strany relativně odpovídající forma odměny pro korporaci jakou je Sony Music. Album se zde, dříve či později objeví ke stažení.

 

 

 

 

 

 

 

 

27.1. Možná událost roku - A place without no name konečně v celé verzi! :))

 

 

 

 

 

 

 
  24.12. Have yourself a merry little christmass. Písnička na které zpívá 12 letý Michael zadní vokály. Ty přední jsou od jeho bratra Jermaina. Jak by asi zněla, kdyby Jermainovy vokály přezpíval Michael, třeba v roce 2005? To už se nikdo nedozví a i této kapky v moři Michaelova promarněného potencionálu je škoda. Michaelova kariéra byla v mnoha ohledech vyjímečná, vyjímečně plastická... :)


 


 

 

  

 

18.12.  Videa, která je dobré vidět:

Toto video bylo smazáno z mého youtube kanálu s odůvodněním, že se jedná o porušení autorských práv. Nikde jinde na youtube ale není k dispozici, tedy nevím, zda autorská práva porušuji, nebo je video jen někomu nepohodlné. Nahrál jsem ho znovu, nicméně se nedá vyloučit, že bude můj youtube kanál uzavřen. V tom případě se zde objeví linka na stažení cca 6 videí, která upozorňují na vše co sony v životě Michaela zařídila. Prosím o maximální sdílení této linky, sám je pošlu 50 lidem za den, prostřednictvím emailů a facebooku. 

 

Našel jsem kupodivu ještě jedno podobné video - nejzajímavější je konec, kde najdeme seznam těch největších ku*ev v životě Michaela Jacksona. 

 

PS. před Vánocemi se zde objeví i videa na odlehčení, to nejlepší co v rámci remixů vzniklo v roce 2013 - omlouvám se za dlouhou odmlku a doufám, že se nebude opakovat :))

 

 

 

 

 

 

18.9. Obnovené video Loser + MP3 ke stažení.

MP3: uloz.to/xanGQLNf/michael-jackson-i-am-a-loser-hd-hq-full-song-2013-leaked-unreleased-lyrics-mp3

Další videa: www.youtube.com/user/IfYouDontLoveMe1958/videos

 

 

 

 

 

14.9. Sony očividně svolila ke krátkodobému zveřejnění Michaelova songu "I am a looser" na youtube. Můžeme být rádi, že jí nezpívá imitátor jako spousty jiných, oficiálně vydaných skladeb :) Nahrána byla po roce 2005 a očividně se jedná o velmi hrubé demo. 

 

 

 

 

 

4.6. Spor s AEG - fraška odvracející pozornost od Sony?
Ať dopadne soud s AEG jakkoli, zásadně odvrátí pozornost od Michaelova sporu se Sony Music, která podle mnohých příznivců Michaela zařídila jeho smrt. Je tedy dobré si připomenout některé výroky La Toy, které Michael osobně, několikrát sdělil jména lidí, kteří se bo pokusí zabít pro získání jeho ATV katalogu. Podobné obavy Michael vyjádřil své první manželce, Lise Marii Presley. Je jasné, že Sony zdaleka není natolik amatérská korporace, aby se na její jednání přišlo, nicméně v době kdy komerční, nebo přímo od Sony podporované weby chrlí informace o všech možných faktorech, které mohly ovlivnit Michaelovu smrt, jen o Sony nemluví, je dobré si tyto věci připomínat. S ohledem na to, že Michael svou smrt kvůli ATV katalogu předpovídal, můžeme tuto teorii nazývat "Michaelova teorie".

 www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/michael-jackson-was-murdered-for-his-back-catalogue-231150

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

2.6. Nejen americký dokument Zeitgeist přináší informace, které nasvědčují, že pro korporace obecně, nikoli pouze pro Sony, není problém kohokoli nepohodlného odstranit, nebo jinak zlikvidovat, a že se tak v rámci maximalizace zisku běžně děje. Tento dokument ovšem pochází z KLDR, země o které z našich médií každý moc dobře ví, že tam ani sluníčko nikdy nesvítí. Jádro dokumentu vystihuje věta Benita Mussoliniho: Fašismus by měl být přesněji nazýván korporatismem, protože slučuje státní a korporátní moc. Bohužel tvůrci dokumentu žijí v trochu jiném světě než zbytek světa a Západní kulturu nedokáží dost dobře vstřebat. Nešťastně si zvali do úst i Michaela. Vidí jeho osobu velmi podobně jako naprostá většina laické veřejnosti, ovšem co od nich lze očekávat... První co se o Michaelovi dozvíme je, že byl chudák, dále že se zbláznil a v rámci svého "šílenství" začal s plastickými operacemi. Jasně, vše je potřeba brát s rezervou, je to jen úsměvná KLDR... Jedna věc je zde ale zajímavá. Ačkoli mají tvůrci dokumentu neskutečnou touhu kritizovat tzv. propagandu, sami se stávají její obětí. Naše Západní média totiž vyobrazila Michaela tak, jak ho chtěla veřejnost vidět, tak aby prodával bulvár a byl "dobrou" obchodní značkou. Proto je vnímán veřejností jako osoba nešťastná, ačkoli svého času byl největší hudební osobnost planety. Lidé si prostě chtějí říct - chudák Jackson, rozpadá se, zneužívá děti a celk