Jdi na obsah Jdi na menu
 


STRANA 4

4.5. Proces s Murrayem byl odložen na neurčito, konec soudu je v nedohlednu. Není možná od věci si připomenout videa, jaká vytvářel uživatel youtube chanelu muzikfactory2. Jeho kanál už očividně dělá někdo jiný, původní činnost mf2 byla zastavena, přitom ještě před pár měsíci mě mf2 ujišťoval(a), že sony nemá dostatek síly aby tuto práci zastavila. Stalo se. Kdybych intuitivně některá, náhodně vybraná, videa nestáhl a nevypálil na DVD, nebyla by na internetu vůbec. Jsou blokována ve všech zemích s výjimkou ČR, snad tedy půjdou přehrát.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemohu si odpustit znovu shrnout všechny náhody, které se kolem Michaela odehrály. Murray tedy bude nejspíše zcela osvobozen, popřípadě dostane trest, který bude snad ještě absurdnější než úplné osvobození. Odsouzení za neúmyslné zabití ho vlastně chrání před nařčením z vraždy, osvobození pro nedostatek důkazů by asi vytvářelo řadu spekulací, jestli soud ale rozhodne o Murrayově vině ve smyslu neúmyslného zabití, pak bude Murray považovaný spíše za nešiku než vraha a úvahy o vraždě se oslabí. přitom je vše tak neuvěřitelné, doktor, Michaela Jacksona má propadlou licenci, tedy není žádný doktor, bral za své služby v přepočtu 2 mil kč měsíčně, úplně náhodou léčil Michaelovu nespavost lékem, který pouze způsobí anestezii, ale po jehož účinku se nikdo odpočatý necítí, zcela náhodou ho Murray podával v Michaelově domě, přesto, že je možné ho podat pouze v nemocniční prostředí, náhodou také dlouze telefonoval, zrovna ve chvíli, kdy Michael dostal koňské dávky jeho medicíny a umíral. Michael zemřel a sony byla velmi zarmoucena. Moc si přáli aby jim Michael, podle plánu splatil dluhy a odešel od nich i s polovinou jejich hudebního katalogu. Sony Michaelovi rozhodně přála aby se chytil u jiné nahrávací společnosti, namísto toho získali majoritní podíl v ATV a Michael už jim nikdy k jiné společnosti neodejde. Pro sony to musel být šok, místo megastár, lámající rekordy u jiné nahrávací společnosti, rozjíždějící 4 leté turné, které vzhledem k zájmu o vstupenky mělo ambice stát se největším koncertním turné všech dob (máme 4 roky na to aby jsme napravily chyby - MJ pro TII), jim spadl do rukou katalog jehož hodnota přesahuje 2 mld. dolarů. Inu, co se jim nepovedlo kauzou z let 03-05, dokonal ÚSPĚŠNÝ doktor Murray, důkazy proti němu chybí, logickým uvažováním ale nelze přehlédnout, že jeho cílem očividně nikdy nebylo aby se Michael uzdravil, ale naopak aby se neuzdravil. Je smutné, že běžnou lékařskou péči, kterou si u nás může dovolit každý za 30 kč, si Michael nemohl dovolit za miliony dolarů... Už vidím svou obvodní doktorku, jak mi naordinuje na nespavost propofol... Toto je možné jen v Michaelově světě.
 

 

 

 

 

1.5.. Spousta fotek, obsahující jak notoricky známé obrázky z tohoto blogu, tak i spousty raritních fotek, četně fotek z období procesu 04-05 v opravdu HD kvalitě.

 

 

28.3. Pohled zpět do doby let 1998 - 1999.

www.multiupload.com/TL3BJAMGGL

 

Michael pracoval na nové desce s producenty R. Jerkinsem a D. Fosterem. Album ale nikdy nevyšlo, sony odmítla desku vydat. Původní zprávy uváděly, že album by mělo vyjít již v říjnu roku 2008, ale vzhledem k časovým prodlevám Michaelových předchozích desek se tento termín nezdál pravděpodobný a dalo se čekat, že deska vyjde o rok později než se slibuje, jako tomu bylo u předchozích alb Dangerous a History. Dokumenty, které jsou zde ke stažení pocházejí právě z let 1998 - 1999, z tehdejšího časopisu BADman, který byl pro MJ fany nejlepším a největším zdrojem informací. V roce 2001 se ale tento časopis ostře pustil do sony kvůli sabotovýní desky Invincible. To znamenalo konec časopisu, nahradil ho nový časopis Heartbreaker, s novým vedením. Heartbreaker naopak informoval ve prospěch sony, jako dnešní "oficiální" weby, které jsou navíc komercializované, prodávají OFICIÁLNÍCH a předražené MJ materiály a jejich práce pro sony je nediskutabilní. Michel v jednom interview z roku 1999 uvedl, že má pro nové album k dispozici 9 dokončených skladeb, ale pro dokončení desky potřebuje dát ještě dohromady dvě, tři další skladby. Nejsmutnější na celé nevydané desce pro roku 1999 ale asi je, že se nakonec neobjevila ani po roce 2001, namísto toho nám sony cpe na internet nebo do oficiálních best of materiálů a kompilací pouze největší hity, nebo materiál (dema, nevydané písně) z období Thriller, snaží se dokázat, že Michaelova hudební potence už byla v 90. letech podstatně nižší než v 80. letech, jeho neschopnost být úspěšný v 00. letech byla tedy pochopitelná a dala se čekat. Přitom je jasné, že kdyby Michael vydal v roce 1999 další desku, úspěšnou třeba jako History, mohl by na svůj úspěch z 80. let navázat. V této době ale už sony viděla Michaelův ATV katalog a dobré mravy šly stranou. Mchael si možná ani neuvědomoval do jaké psati má být chycen, po roce 2000 spolupracoval se sony na nové desce, která měla za cíl odstranit ho z pomyslného trůnu, stejně jako deska z roku 1999, která způsobila obrovskou pauzu mezi jeho řadovými alby a Michaelova práce byla už tehdy nikoli znehodnocena, jako v případě Invincible, ale doslova spláchnuta do záchoda, protože po roce 2000 začal MIchael očividně pracovat na nových skladbách. Album "Michael" nejspíše má za cíl odradit od Michaela jeho největší fany, jeho práce je zde zničena, přitom by nebylo na škodu vydat na albu dalších 10 písní, těch samých, jen v původní verzi, v této podobě by po albu Michael bez masívní propagace ani pes neštěknul, to už je ale jiná písnička.  Cílem všech oficiálních materiálů, které sony vydala po roce 2001 tedy není Michaelovu kariéru obohatit, cílem je poukázat na to, že sony vytvořila Michaela a on byl jen loutka, jeho pád byl neodvratn, a sony s tím nemá nic společného, jeho 50% podíl v ATV je vůbc nezajíma a ani za Michaelovu smrt nejsou odpovědní... A kde to všechno začalo? V roce 1999!

 

 

 

 

 

 

 23.3. -  Dnes zemřela nejlepší Michaelova kamarádka Elizabeth Taylor. Vše podstatné je možné se dočíst na www.novinky.cz/kultura/228643-zemřela-herečka-legenda-elizabeth-taylorova.html Je zbytečné si připomínat jak výjimečnou roli Elizabeth v Michaelově životě hrála, její přátelství s Michaelem vrcholilo v 90. letech, kdy pro ní Michael složil a na oslavě jejích 65 narozenin zazpíval písničku" Elizabeth I love you". Na Galashow byly přítomny hvězdy jako David Copperfield nebo Claudia Schiffer. Poslední megashow na které jsme mohli Michaela a Elizabeth vidět byla série koncertů v Madison Square Garden.

Elizabeth we love you.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7.3. - 2 CD - Rare duets and demos + He drives me wild

www.multiupload.com/0Y1R211BEM


 

 

5.3. Jak fungovala Michaelmánie těsně po revoluci? Pro tuto představu je zde něco málo materiálu z časopisů, které vycháleli v letech 1991 - 1995.  Z dnešního pohledu působí, některé články úsměvně, i tak mohou fungovat jako jakýsi dokument.

www.multiupload.com/W8GGY5N0VR


 

 

4.3. Originální, koncertní a ultrararitní dvojice cd, ke stažení zatím pouze na tomto blogu

 www.multiupload.com/SZMUNTWDWJ


 

 

26.2. All in your name. Jato by nám teoreticky mohla zpříjemnit nevydaná písnička "All in your name". Duet s Berry Gibbem, ze kterého se na internetu zatím objevil jen půl minutový snippet.

 

 

 


 

 

 

 

14.2. V komentářích se objevilo přání ohledně častější aktualizace blogu. Co dodat, budu se snažit, ale z časových důvodů už se nemohu blogu věnovat ani tak jako dříve, nikdy jsem neměl na blog moc času, ale momentálně je to ještě mnohem, mnohem horší, děkuju za pochopení 


 

 

2.2.  Některé outtaky z alba Michael, na estránky už bohužel nejde dát kliknutelnou linku, takže nezbývá než přetahovat.

1. Blue Gangsta
2. 12 o'Clock
3. Carry On
4. Another Day**
5. All I Need
6. Monster*
7. Much Too Soon*
8. Love Never Felt So Good

(*Alternate/ Early Mix)
(**Not Included)
(Love Never Felt So Good is the 2010 remaster)

 

http://www.sendspace.com/file/3nb3y2


 

 

31.1. Kdo dělá stránky MF2? Poté co se sony rozhodla tento youtube channel smazat a videa odstranit z internetu, začal kanál znovu fungovat, videa proti sony už zde ale chybí, navíc není možné k nim přidávat negativní komentáře, ty totiž podléhají schválení, což na původních stránkách muzikfactory2 nikdy zvykem nebylo. Je zde např. video, které má za cíl očernit Josepha. Jakkoli ho asi rádi nemáme, minimálně kvůli jeho chování vůči Katherine, video je neobjektivní. Obsahuje interview s Bushirem, z roku 2003, ve kterém Michael říká jak ho otec bil a jakou nenávist vůči němu cítil. Ovšem v roce 2009 se Michael nechal slyšet, že Josephovi odpustil a v dokumentu TII můžeme slyšet větu "JOSEPH and Katherine, I love you". To bylo prvně v jeho životě, kdy něco podobného řekl. A proč se v poslední době objevuje tolik negativních zpráv na Josepha, Jermaina a La toyu? Jednoduše proto, že řekli, že Michael byl zavražděn pro svůj podíl v ATV, to se sony samozřejmě nelíbí. Ti členové Michaelovy rodiny, kteří mlčí, na internetu očerňováni nejsou, ti kdo vystupují proti sony jsou ovšem z různých důvodů špatní. Náhoda?


 

 

26.1. Stránky MJJ pictures bohužel ukončily svou činnost, přesto se našel způsob jak se k materiálům z tohoto webu dostat.

 

DANGEROUS PICTURES:http://mjjgallery.free.fr/dangerous/tour/tour.html
BAD TOUR : http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/onstage.html
DWT FULL : http://mjjgallery.free.fr/dangerous/dangerous.html
1998 : http://mjjgallery.free.fr/19982000/19982000.html

2001 MSG: http://mjjgallery.free.fr/invincible/invincible.html

2003:http://mjjgallery.free.fr/20032005/20032005.html

2006:http://mjjgallery.free.fr/20062008/20062008.html
2009:http://mjjgallery.free.fr/2009/2009.html
EARLY :http://mjjgallery.free.fr/earlyyears/earlyyears.html

THRILLER:http://mjjgallery.free.fr/thriller/thriller.html

BAD:http://mjjgallery.free.fr/bad/bad.html
HISTORY http://mjjgallery.free.fr/history/history.html


 

 

1.1.Slave To The Rhythm - konečně v celé verzi!

http://www.sendspace.com/file/8e85yj


 

 

31.12. MJJ community - chytře udělaná reklama. Zde je běžná otázka v příspěvku jednoho člena MJJC a odpověď druhého:
FAN: Does anyone have some other cover version of Unbreakable?
DONATOR: er, stupid question here, but why would u want them?
Proč je na MJJC hloupá otázka ptát se na jiné verze songu Unbreakable? Od chvíle kdy Sony nařídila vydání pilotního singlu YRMW, namísto Michaelem preferované Unbreakable s údajně šokujícím a kontroverzním videoklipem, začala devastace MJ kariéry, kterou si v 90. letech těžko někdo dovedl představit. Unbreakable se dá chápat i jako vzkaz od Michaela pro Sony. Na fórech typu MJJC se tedy dělá, že tento "nepohodlný" song neexistuje a propagují se čistě zájmy Sony Music.

Když se asi před půl rokem na MJJC začaly hemžit protesty proti novému albu, správci fora rozeslali všem členům emaily s výhrůžkou, že jestli protesty nepřestanou, mohou je z diskuze vyloučit.
Není od věci si připomenout jak moc byla zpráva legrační:
Dear Members
In light of the state of emergency here and from what I see as the total destruction of my MJ community I am now asking every member to report any form of arguing or hating on another member. (hájícího zájmy sony)
As of now instant 10 day bans for anyone caught destroying threads or caught arguing/hating on someone else due to their belief on this album. (nejen 10 dní ale i navždy, resp. do změny IP aresy)
You will not destroy MJJC just because you support the album or not.
You have beef with Sony GO TO THEIR SITE and cause havoc.
At this point I do not even care if I am left with a hand full of members by the end of next week.
Me and my team will prevail in saving years of our hard work to create one of the best MJ communities there are.
This is the first step in our state of emergency.
If it does not stop step two will be announced.
Regards - Team MJJC


 

 

15.12. Zde js video ze včerejší demonstrace před budovou Sony Pictures proti Sony, vraždě a novému albu od Sony.

 

 

 

 


 

 

14.12. Another Day demo ke stažení, linka obsahuje:

 

1, Another day - Albová verze 2010

2, Another day - Snippet 2008 (ta verze, kterou známe nejdéle, můj favorit všech verzí, bohužel zrovna tato verze je jen snippet)

3, Another day - Demo 2010 (demo z letošního roku, špatná kvalita zvuku, Michaelovy vokály ztlumeny, i tak nádhera)

4, Another day - Cey Entertainment (v podstatě remix, který vzniknul v letošním roce)

5, Another day - Instrumental (nekvalitní zvuk)

6, A place with no name - Studio snippet (oblíbená, ale bohužel stále nekompletní písnička z roku 2009, možná nahrána pro Bahrainskou 2 Seas Records, na MJJcommunity totiž není u moderátorů tento snippet moc populárníí, bez velkého vysvětlení byl příspěvek s ním uzamčen s tím, že se nejedná o vokály Michaela, každému ale musí být jasné, že toto Michael je, na rozdíl od jiných fake braků, typu All I need, které se na MJJcommunity vesele šíří.

7, You are not alone - R. Kelly verze 2010 (poklona Michaelovi od R.Kellyho)

 

http://www.sendspace.com/file/0sdc58

 http://www.MegaShare.com/2825593


 

 

7.12. Nové "Michaelovo" album online na Mediafire:

 
O něco pohodlnější stažení přes torrent na Pirate bay.

 
 
Nové "Michaelovo"  album tedy už vyšlo s týdenním předstihem.


Před 9. lety, touto dobou, psala celá řada profesionálních kritiků své kritiky na album Invincible. Ve směs na něm nenechali nit suchou. Bude zajímavé sledovat jak, a jestli, se popasují  s touto deskou. Jediná písnička zde, se nedá srovnávat se kteroukoli na Invincible. Album nemá svůj vlastní originální styl, zvuk a už vůbec nebude diktovat hudební trendy, jak se od Michaelových alb vždy čekalo. Michael zde zpívá pouze na polovině písní, jeho hlas je mnohdy upraven tak, aby zněl v souladu s hlasem imitátorů, kteří se naopak snaží znít jako Michael. Velice často jsou tu slyšet vokály z jeho starších desek.  Jenže... Ono je to i příjemné... Do jaké míry se ale dá toto album srovnávat s ostatními Michaelovými alby?  Žádné, nejedná se o řadové album, jak se původně tvrdilo, kdo čekal řadovou desku s desítkou písniček od Michaela, bude nejspíše velmi zklamán, máme tu pouze jakýsi pokus o kočkopsa - Michael vs. imitátoři. Album "Michael" je svou kvalitou daleko za Blood on the dance floor nebo The Ultimate Collection, Michaelův smysl pro detail zde rozhodně slyšet není.

 

1, MJ - Hold My Hand - duet s Akonem, který Michael nazpíval krátce před svou smrtí v roce 2008, je příjemná RnB skladba, která měla původně vyjít na Akonově albu, zde nebylo mnoho prostoru pro nějakou práci, písnička byla prakticky hotová před dvěma lety.  


2, FAKE - Hollywood Tonight - v Michaelově podání by se líbila. Své příznivce si ale určitě najde, hlavně z řad fanoušků Malachiho, tyto vokály ale asi jeho nebudou.


3, FAKE - Keep Your Head Up - klasická balada Michaela Jacksona, plná míru s příjemnou melodií a vystupňovaným koncem. Člověk by při jejím poslechu skoro zapomněl, že i ta na sobě nese Michaelovu krev. V Michaelově podání by byla určitě hit. Bohužel se jedná o další padělek na tomto albu, textem i tempem výrazně připomínající Rise Up od R. Kellyho. 


4, MJ - The Way You Love Me - původně působilo zařazení této skladby na album, alespoň pro lidi z branže, jako jedna velká nuda, z The Ultimate Collection jí každý dobře znal a nikdo tedy neměl zájem aby byla znovu vydána na této desce. Písnička ale byla v podstatě zremixována, odlehčena od různých instrumentálů a Michaelův hlas zde vynikl. Až ke konci je slyšet, jak se jeho hlas náhle změní, i zde byl Michaelův hlas upraven, v případě The way you love me to ale není na škodu, to se bohužel nedá říct o všech ostatních písních na albu.


5. FAKE - Monster - další z řady fake songů. Pokus o pokračování písní Thriller a Threatened? Když vezmeme v úvahu, že i ona je pouze další fake produkt tohoto alba, lze jí bez nadsázky označit za vskutku děsivý horor. Nicméně po textové stránce je Monster spíše zástupcem, o mnoho slavnější, Breaking News.

6, MJ - Best Of Joy - Asi opravdu Michaelův hlas, který má nejspíše dokazovat úpadek jeho hlasu v roce 2009, kdy byla píseň nahrána. Bohužel není k dispozici verze, kterou Michael zanechal, tuto verzi vydala Sony. Asi se bude jednat o demo, na kterém Michael plánoval další práci - spoustu práce. Z alba Thriller 25 je jasně slyšet, že jeho hlas zněl v roce 2008 stejně dobře jako v uplynulých dekádách.


7, FAKE - Breaking News - dobře známá písnička na kterou se vznesly vlny odporu z řad fanů i členů Michaelovy rodiny, byla vůbec první případ kdy byly vokály imitátora vydávány za Michaelovy. Dá se říct, že stejně jako byla kdysi Privacy jakýmsi horším pokračováním Tabloid Junkie, Breaking News je horším pokračováním Privacy a je asi nejchudším článkem desky.


8, MJ - Another Day - ve verzi 1:29 se objevila už před rokem. Nyní je tu dokončená verze, verze která ale rozhodně nezní lépe než ta, kterou Michael nahrál pro album Invincible - nevýrazné vokály. Kéž by jsme jednou měli možnost slyšet originální, celou verzi.


9, MJ - Behind The Mask - tento kousek Michael napsal v roce 1985. Píseň ale nepoužil pro žádné své album, tak jí nabídl Ericu Claptonovi, doposud tedy byla známa pouze v jeho podání. Vokály patří opravdu Michaelovi.

 

 

10, MJ - Much Too Soon - píseň se tváří jakoby z první poloviny 80. let a to se také bude tvrdit v oficiálních zdrojích, ovšem nemusí to být pravda. V roce 2000 byla nahraná pro album Invincibla, tyto vokály pocházejí z období History, ale v jaké podobě jí zanechal Michael se těžko dozvíme, toto není ta podoba.

Původně plánovaná All I Need se na desce nakonec neobjevila, škoda, byla by s ní docela legrace


 

 

6.12. Nedávno byl Michael nominován na cenu Grammy za nejlepší mužský vokální výkon s jeho písní This is it. Asi každý si tedy klade otázku, proč zrovna tato píseň? Jeho vokály zde nezní nijak zvláštně, spíše naopak (úprava), přitom v 00. letech se celá jeho kariéra lepšími songy jenom hemžila. Na Invincible je tolik vokálně výrazných skladeb, že nominaci na Grammy by si zasloužila snad každá druhá. Whatever happens, Heaven can wait, Break of dawn, Speechless, Shout, Butterflies, You rock my world... To vše jsou vokálně silné skladby, v době Invincible ale žádná nedostala nominaci na Grammy za vokální výkon, dokonce krom té jedné ani žádná nevyšla jako singl. O 2 roky později, na albu Number ones vyšel další vokální klenot - One more chance, která je dle mého názoru možná nejlepší Michaelův vokální výkon v jeho 40. leté karieře, kde byla v roce 2003 nominace na podobnou cenu? Nikde, jednoduše jí nikdo nezaplatil! O 6 let později ovšem dostává nominaci písnička, která je spíše než jedním z nejlepších vokálních víkonů Michaela, jedním z nejhorších. Že byla zaplacena je jisté, cilem je ukázat, co všechno Sony pro Michaela dělá - kupuje mu i úspěch, který si nezaslouží! Ne náhodou v období, kdy vychází album jeho, převážne fake, songů.


 

 

 

 

 

1.12. Much too soon, Blue Gangsta, Slave to the rythm. To jsou názvy nového materiálu, který je možné na internetu najít.  http://www.sendspace.com/file/pizia0 Opravdovou zvláštností je písnička "All I need", která byla původně plánovaná pro "Michaelovo" nové album. Její text Michael očividně nenapsal a vokály v písničce jsou 100% fake. Nejvíce na této skladbě ovšem zaujme její text. Zde je část textu + jakýsi rozbor v závorkách :)

Whatever happened to our hero (MJ) They must give another chance (sony)  they can do it again (they can make another Michael by producing MJ fake songs with imbecile lyrics)

Přes to co potkalo našeho hrdinu (MJ) Musejí vytvořit další šanci (sony) oni to dokáží znova (vyprodukovat nového Michaela vytvářením fake nahrávek s imbecilními texty)

Už začátek All | need ztojí zato. Aby tento brak alespoň letěl kolem Michaela, jsou zde slyšet rytmy písniček Lady in my life a You are not alone, které Michaelovi dodala Sony. Jedno jediné slovo v této skladbě nezpívá Michael, píseň měla sloužit pouze jako propagace sony. Je asi nemožné říct, jestli je tento počin více trapný, směšný nebo smutný.

Gangsta - vokály Michaela obsahuje.

Ve Sleve to the rythm je slyšet 100% diska. Vokály Michaela nejspíše pocházejí z 90. let ale instrumentální část byla nahrazena za něco s čím Michael rozhodně nemá nic společného. Sony ničí pomalu, zato důkladně, cílem je vytvořit z Michaela kreaturu, a dojem, že jehož slávu zařídila právě sony.


A na konec Much too soon, co dodat - bude se líbit, vokály jsou Michaelovy - upraveny.

 


 

 

27.11. Nové rozhovory se členy Michaelovy rodiny. Jermaine Jackson mluvil v interview pro muslimskou televizní stanici Farhan mimo jiné i o procesu s Michaelem z let 2003 - 2005. Krom známého faktu, že celý proces byl zinscenovaný cirkus s cílem psychicky a finančně zničit Michaela dále uvedl, že hned poté co skončil proces a Michael odjel z USA do Bahrainu, přemlouval Michaela aby se do USA již nevracel " Bahrain je úžasné místo plní míru, chtěl jsem aby tam zůstal a žil, ale Michael se vrátil do USA a chtěl dělat to, co uměl nejlépe, Michael se tolik zajímal o planetu, dávno před všemi těmi Gory, Obamami lidé vzhlíželi k jeho poselstvví a všemu co udělal pro tento svět", řekl Jermaine. Celé interview zde: 

 

 


 

La Toya Jackson velice rozzlobeně reagovala na zdánlivě prostou otázku novinářů - co si myslí o Dr. Murrayovi. Zdůrazňovala, že Michaelova smrt se zdaleka netýká pouze Murraye. Její zcela logické tvrzení o Michaelově zavraždění kvůli jeho hudebnímu katalogu jsou dobře známá. Celé video: