Jdi na obsah Jdi na menu
 


STRANA 1

 

4.12. - TDCAU (trance mix) -www.michaeljackson.estranky.cz/clanky/4.2.---tdcau--trance-mix-.html

 

 

 

 2.12.Verdikt soudu z 29.11. je dobře znám, "doktor" Conrad Murray dostal 4 roky nepodmíněně za "neúmyslné" zabití. Co dodat, snad jen...

Soudce Michael Pastor: Nejedná se o zanedbání lékařské péče, ale o kriminální čin. Michael Jackson zemřel ne kvůli omylu, nebo náhodou, ale díky sérii rozhodnutí, které Dr. Conrad Murray udělal 25. června 2009.
La Toya Jackson: Můj bratr věděl, že se ho chystají odstranit, vysvětloval mi neustále dokola, že se ho chystají zabít kvůli jeho podílu v ATV katalogu.  Celé vyjádření zde:
 www.youtube.com/watch
Michael Jackson: "In my Sony Catalog, is all the Beatles music, ahem, all of the music I own – I own Sly and the Family Stone, I-I own such a volume of so many, I own Elvis – so many Elvis songs and it’s a huge catalog, very valuable, it’s worth a lot of money. And there is a big fight going on right now, as we speak about that. Now, I can’t say whether or not – I can’t comment on it, but there’s a lot of conspiracy, I’ll say that – conspiracy going on as we speak".

 

 

 

 

24.11. Nová kompilace "Immortal" je venku. Pro všechny kdo nechtějí finančně podpořit Sony je zde linka ke stažení.  www.kat.ph/search/michael%20jackson,%20immortal/  více informací je možné se dočíst na oficiálních stránkách sony. 
www.michaeljackson.com/us/news/announcing-new-album-immortal

Na těchto stránkách existuje dokonce možnost hlasovat pro své nejoblíbenější MJ album. Do jaké míry je toto hlasování zmanipulované těžko říct, faktem je, že pro, mezi fanoušky nejoblíbenější, desku Dangerous a ani pro album History zde hlasovat nelze, to jen svědčí o tom jak moc Sony nenávidí 90. léta :) Od roku 2001 vydává sony materiály pouze pro širokou veřejnost a o Michaela je zájem stále menší. Sony vydává spousty best of kompilací bez jediného nového songu a nejinak je tomi i u nové kompilace Immortal - bestofka zase trochu jinak. Ikdyž existují desítky, možná stovky kvalitních písní z 90. a 00. let, Sony raději vydává dokolečka to samé, pokaždé v trochu jiném zabarvení. Tu a tam se objeví nějaký ten materiál z let 80. jako je třeba připravovaný duet s F. Mercurym, ale to je tak asi vše. Michaelova kariéra působí nudně a neuceleně. Nebyl by problém vydat hned zítra kompletní Michaelovu diskografii z let 1979 - 2009 (cca 100 písní), doplněnou o 50 nevydaných písní z tohoto období (zde by byla asi nejvíce zastoupena období Dangerous, Invincible a Thriller ze kterých je nevydaných písní nejvíce). Kolem Michaela by zavládla mánie jak v dobách jeho největší slávy, jeho diskografie by byla ucelemá, fanoušci by mohli poslouchat písně jako "If you don´t love me". "Xscape" ve stejné kvalitě zvuku jako třeba o mnoho slabší kousky typu "Monkey busines" nebo "Sunset driver". Kdo by jim
dával peníze za braky typu Immortal? Zanedlouho se na nás vyřítí kampaň, informující o tom jak úspěšně se Immortal prodává, ale stačí navštívit jakékoli forum MJ a zjistíme, že ve srovnání se situací před rokem a půl zde diskutuje čtvrtina lidí. Jak zpívá Michael v Tabloid junkie - And you don't go and buy it, And they won't glorify it...


 

 

 

 

27.10.  MJvideo.OyvindEid.com  - jedna z úspěšnějších internetových MJ stránek, jako už tolik jiných v posledních letech, byla nucena ukončit svůj provoz. Na webu se zobrazovala raritní videa, převážně ze 70. - 90. let. Nejednalo se v žádném případě o oficiální materiály, ale pouze o různé taneční vystoupení, intervia a další videomateriál, který se týkal Michaela. Na hlavni straně tohoto webu se zobrazilo toto info:


The End
According to Michael Jackson's estate and Sony Music, this site has been in "violation of Sony Music's rights" and in "violation of the estate's publicity rights in Michael Jackson's name and likeness". It's therefore being shut down.


O čem to svědčí je jasné, je to jen další z důkazů, že v dnešním světě Michaela, nemůže nikdo fungovat bez toho, že by šel mafiánské korporaci Sony Music, mající podle většiny fanoušků zodpovědnost za Michaelovu smrt, po ruce. Velké MJ weby a fankluby mají na výběr, buď zarazí hlavu do řiti, nebo ukončí svou činnost. To je důvod proč třeba Musicfactory2 nemá nadále možnost pokračovat ve své prác (v jakési formě tento youtube chanel existuje, ale tvrdých narážek proti sony už se zde nedočkáme) a proč všechny větší MJ weby tak "nenápadně" zato vehementně hájí zájmy Sony. V dnešní době si nikdo nemůže dovolit napsat tvrdou kritiku vůči Sony, tak jako to třeba v roce 2001 udělalo vedení časopisu Badman, které upozornilo na potřebu Michaelovy nahrávací společnosti, zmocnit se jeho podílu v ATV a následnou sabotaci Invincible - mimochodem, bylo to skoro to poslední co v časopise otiskli, vedení fanclubu zanedlouho převzala J. Čižinská, pod jejím vedením se časopis přejmenoval na Heartbreaker a o akcích, které Michael v roce 2003 pořádal neinformoval objektivně. To že třeba na "Celebration of love 2003" Michael skandoval s fanoušky známou pravdu "Sony  sucks" se zde jaksi zatajilo, video nikdo nezná, a tak se velké fankluby občas pokoušejí nakukávat,  že Michaelův konflikt se Sony trval pouze v období Motolly. Tady je celé video - skandování po 7. minutě.  
Ještě předtím Michael říká, že si založil svou vlastní, oficiální internetovou stránku, za což sklidí bouřlivé ovace, fanoušci chápou, že je to první krok v jeho snaze odprostit se od sony, bohužel něvědí, že poslední. 

 Toto video  bylo nesestřihané i na OyvindEid, nicméně web jako takový myslím žádným  způsobem sony neprovokoval, to ale dnes nestačí, dnes je třeba zarazit hlavu. 

 

 

 

 

 

26.10.Nová rubrika obsahující 150 známých i neznámých fotek Michaela 

www.michaeljackson.estranky.cz/fotoalbum/michael-1958---2009/

+ nově statistiky v menu. Koho by napadlo, že tento amarérský blog, který měl v prvním roce své existence 300 - 400 návštěvníků měsíčně, bude mít jednou přes 165.000 zobrazení a to i přesto, že se nezabývá komercí, ale jde svým charakterem spíše proti ní. Co dodat, dělá to radost a dává chuť do další práce    Naneštěstí ho dělá jeden člověk, mající stále méně času. 

 

 

 

 

 

 

7.10. Vzhledem k tomu, že se kolem Michaela momentálně neděje nic co by z mého pohledu stálo za zmínku, budu do tohoto blogu dávat i nadále jen malé množství příspěvků. Čeká nás konec nespravedlivého procesu o kterém všichni víme jak dopadne. Ani v oblasti hudby nečeká svět Michaela žádné příjemné překvapení. Nevydaný materiál pro Invincible nakonec nevyjde, podporoval by mánii kolem Michaela a "živil" jeho největší obdivovatele, čímž by rozšiřoval řady lidí co vědí pravdu o Sony. Budou tedy nadále vycházet materiály pouze pro širokou veřejnost, které Michaelovu kariéru nijak neobohacují a mají za cíl otrávit Michaelovi příznivce nebo je alespoň unudit k smrti. 

7.10. Možná i proto abych utekl ze světa Michaela, kterého mám rád stejně jako kdy jindy, jen dění kolem něj mi přijde depresivní, jsem začal pracovat na jiném blogu. China 2011. Jeho cílem je ukázat krásu čínských měst, hl. moderní Čínské architektury o které se toho u nás myslím moc neví :-)   www.china.estranky.cz/

 

 

 

 

 

7.9. BMBA! Dnes uplynulo od Michaelova koncertu v Praze rovných 15 let, Na internetu se  objevila spousta zajímavých videí, kterÁ koncert mapují :)

 

 

 

Jako každý rok, i nyní je zde něco málo materiálů z té doby. jedná se o stránky z českých i zahraničních časopisů , které mapují nejen začátek světového turné History, ale i jeho další průběh ve střední Evropě :) 

www.sendspace.com/file/olthoy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.8.  Michael dnes slaví 53 let, tak snad se mu daří :)  

           Happy birthday Michael...

 

 zdroj

www.youtube.com/user/childhoodMJJ#p/u/0/4mn8GVkx_H8

 

 

 Jak známo, jeho děti předevčírem uctily památku Michaela v jeho rodném městě.

 


  


 


 

 

8.8.Nový snippet písničky "I´m a looser" v této délce asi nic zajímavého, 30 vteřinová verze byla z youtube odstraněna.  Demo jeí z roku 2007.

 

 

 

 

 

 

 

 

24.7.  Zdá se, že Michael se po své smrti stal v číně velmi popilárním, takto si ho fanoušci připomínají ve videích na YOUKU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<